Про нас

Рекламне Агентство «БЛІК» розпочало свою діяльність на ринку зовнішньої реклами у 2000 році та володіє власною мережею рекламних носіїв, яка на сьогоднішній день налічує більше 130 рекламних площин (понад 1000 м2) у місті Чорноморську (Іллічівську). У нашу мережу входять всі найпоширеніші формати рекламоносіїв:

  • Формат 6х3 (Білборд, Призмавіжн);
  • Формат 4х3 (Беклайт, Призмавіжн);
  • Формат 1,2 х1, 8 (Сітілайт).

Наші рекламоносії розташовані на основних в'їздах до міста, центральних вулицях міста та основних перехрестях – у місцях, де кількість візуальних контактів із рекламною площиною максимальна. Існуюча дислокація рекламоносіїв дозволяє найефективніше охопити всі основні транспортні та пішохідні потоки у місті.

Наявність рекламних конструкцій всіх найбільш поширених форматів та багаторічний досвід роботи у сфері зовнішньої реклами дозволяють проводити рекламні кампанії будь-якої складності та на будь-який бюджет, в рамках одного рекламного агентства, що полегшує роботу Клієнта.

На нашому сайті, у нашому віртуальному представництві, яке відкрито для Вас 24 години на добу та 7 днів на тиждень, Ви можете переглянути Адресну Програму вільних рекламних площин та замовити рекламну кампанію on-line у будь-який зручний для Вас час!